Web Yazılım

İzmir Web Yazılım

Herhangi bir web sunucusu (web server) üzerinde çalışan yazılımların tümüne "Web Yazılımı" diyebiliriz. Bu yazılımlar kısmen ya da tamamen web teknolojilerini kullanırlar. Bu sayede web yazılımları Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome gibi bütün web tarayıcıları ile sorunsuz kullanılabilirler. Geliştirdiğimiz web yazılımları PHP web uygulamalarıdır. Yazılımlarımız tamamen Framework MVC teknolojisi üzerinde geliştirilmektedir.

Profesyonel web tabanlı özel yazılımlarımız ile tüm müşterilerimizin iş yükünü YKM Bilişim olarak omuzluyoruz. İlk önceliğimiz kullanımı kolay ve işlevi çok olan sistemlerin yazılmasıdır.

Hali hazırda yapmış olduğumuz web yazılımlarımızdan;

  • Otomatik Arama Sistemi,
  • Müşteri ve Personel Takip Sistemi,
  • Kuaför Müşteri Takip Sistemi,
  • Data Sorgu,

Yazılımları bulunmaktadır. Sektörünüz ne olursa olsun iş yükünüzü azaltacak büyük çaplı veya küçük web yazılımlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu alanda tamda doğru yerdesiniz, işi ehline bırakabilirsiniz. İzmir özel web yazılım konusunda uzman kadrosu bulunan YKM Bilişim olarak hep sizin yanınızdayız.

Çağrı Merkezi Yazılımları

YKM CRM, çağrı merkezi müşteri takip yazılım sistemidir. Her projeye uygun alt yapısı ile çağrı merkezi ihtiyaçlarınızı tek bir program ile karşılama imkanı sunar. İster otomatik arama özelliği, isterseniz manuel olarak kullanma ayrıcalığı sunar. Projenize özel tüm istekleriniz karşılanır.

Müşteri ve Personel Takip Yazılımları

İş takibinizi gerçekleştirmek için birbirinden farklı tüm özelliklerimizi tek panel üzerinden görebilirsiniz. Ekstra kurulum gerektirmez. Müşterilerinizin tüm bilgilerini ve yapmış olduğunuz işlere kolaylıkla ulaşma imkanı sunar. Personelinizin iş süreçlerinide takip edebilirsiniz.

Data Sorgu Yazılımları

YKM Bilişim farkıyla bu yazılım çağrı merkezi işleten tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan data üretmek için oluşturulmuş bir yazılımdır. Bu yazılım hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kuaför Yazılımları

Bay, Bayan tüm kuaförlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanımı çok kolay ama işlevi çok olan bir yazılımdır. Müşterilerinize hangi zaman da hangi işlemleri yaptığınızı kayıt altında tutmaktadır. Randevu oluşturma sistemi, toplu sms atma sistemi gibi bir çok kullanışlı işlevi bulunmaktadır.

Yazılım yaptırmak, detaylı bilgi almak, var olan yazılımlarınızda değişiklik yapmak için lütfen bizlere ulaşın.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum