Web Tasarım

Web Tasarım Standartlarımız

Web tasarım çözümlerimiz; Bireysel / Kurumsal müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik donanımlı, göz alıcı projelerden oluşmaktadır. Web tasarım hizmetimiz kurumsal ve bireysel talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda güncel web tasarım araçları ile tasarlanmakta ve yönetim arayüzü birebir projeye özel geliştirilerek yayına verilmektedir.

Yaptıracağınız web sitesinin, dinamik alt yapıda olması kurumunuz için büyük bir avantaj sağladığını unutmayın. Yönetim paneli sayesinde web sitesinde bulunan herşeyi sadece bir kaç tıklama ile değiştirme imkanı sunuyoruz.

Yaptığmız Web Siteler IE7,

IE8, IE9, Firefox, Opera, Chrome ve Safari gibi tüm popüler tarayıcılarla, uyumlu çalışır. Yeni güncellenen versiyonları ile otomatik olarak uyumlu çalışma alt yapılıdır.

Mobil uyumlu web tasarım Kurumsal web sitenizin mobil uyumlu olması kullanıcılarınız ve Google arama motoru için çok önemli bir yere sahiptir. Hizmet verdiğiniz müşteriniz mobil cihazları üzerinden sizlere kolayca ulaşabilir.

Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. Size sunmuş olduğumuz web tasarım hizmetlerinde tüm alt yapı bu ihtiyaçları karşılamaktadır.

izmir web tasarım

Web Tasarım ve Yazılım Teknolojilerimiz

Güncel teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Web sitenizi barındırmış olduğumuz sunucularımız ve alt yapımızı en güncel sürümlerde çalıştırmaktayız. Güncel olmasının en büyük faydası hızlı olması ve tüm saldıra karşı koymasıdır.

Dinamik web sitesi imkanı sunabilmek için veri tabanı programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Yönetim paneli üzerinden tüm içerikleri değiştirebilirsiniz.

Kullanılan modern web teknolojileri sayesinde web siteniz estetik, modern bir yapıya sahip olur. Müşterilerinize vermiş olduğunuz hizmet alanına göre tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Framework MVC yapılarını kullanarak bir çok gelişmiş özelliği içinde barındıran hazır bir çalışma alanıdır. Sizin için belirli fonksiyonları önceden hazırlamış ve size mvc yapısını kurarak projenizi kodlayacak bir tezgah sunmaktadır.

Web Tasarım Yaptırmanızın Faydaları

  • Müşterilerinize, Ürün veya Hizmetlerinizi kolayca sunabilirsiniz.
  • Kurumsal Mail adresleriniz ile müşterilerinize teklif yollayabilirsiniz.
  • Web Sitesinize, Google Reklamları verdiğinizde daha hızlı dönüşüm yakalarsınız.
  • Profesyonel bir Web Tasarımı, müşterilerinizin size daha kolay güvenmesini sağlayacaktır.
  • Arama motorlarında en üst sıralarda yer alarak, daha çok müşteri kazanmanıza imkan sağlayacaktır.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum