Voip Hizmeti

İletişimin çok önem kazandığı piyasa şartlarında kaliteli, kesintisiz, güvenilir ve ekonomik ses hizmeti firmalara çok büyük artılar kazandırmaktadır. YKM Bilişim ses hizmetleriyle en basit yapılardan en kompleks yapılara kadar, firmanız için en uygun ses çözümünü alarak şehiriçi, şehirlerarası, gsm ve milletlerarası görüşmelerini çok ekonomik tarifelerle, yüksek ses kalitesinde gerçekleştirebilir, telefon giderlerinizde büyük oranda maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

Avantajları

  • Voip, telekom maliyetlerini azaltır. YKM Bilişim'in tarifelerini kullanarak %60 ile %90 arası tasarruf sağlamak mümkündür. Sabit telefon numaralarınızı taşımanız durumunda internet (VoIP) üzerinden hizmet vermeye başlar. YKM Bilişim'e taşınan numaralarınız için sabit ücret ödemezsiniz.
  • Ip Santral Sistemi (IP PBX) ile kullanarak şirketinizin iletişiminde esnek çözümler sunar. Bir şirket merkezinde bulunan IP PBX ile birden çok şubesi yararlanabilir. Tüm şubeler aralarında ücretsiz görüşebilir. Dünyanın neresinde olursanız olun santralinize dahili olarak bağlanabilir. Mevcut voip hesabınızdan aramalarınızı gerçekleştirebilir ve çağrı alabilirsiniz.
  • VoIP kullanılarak yapılan aramalarda kanal sınırı yoktur. Eş zamanlı (simultane) çağrı sayısını belirleyen unsur internet band genişliğidir. ADSL teknolojisini kullanarak simultane 10 kanal telefon görüşmesi yapılabilir. Kullanılan internet teknolojisine göre bu sayı artmaktadır.
  • Voip numaralarını tahsis etmek veya mevcut sabit telefon numaranızı taşımak hızlı ve ücretsizdir. YKM Bilişim'den tahsis edilen 0212, 0216, 0312 gibi coğrafi numaralar ve 0850’li (Konumdan Bağımsız) numaralar gibi YKM Bilişim'e taşınan sabit numaralar VoIP alt yapısı kullanır.
  • Uygun tariflerle arama yapabilirsiniz
  • Bakım gerektirmez, arıza çıkarmaz
  • Windows, Iphone ve Android telefonunuza yüklenen uygulamalar ile sabit numaranızdan çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum