SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenizi profesyonel araçlarla site içi SEO analizini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Danışma Hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sitelerini belirlediğiniz anahtar kelimelerde Arama Motorlarında üst sıralara çıkartarak sizlerin popülerliğini, müşterinizi ve tanıtımınızı yaparak sizleri markalaştırıyoruz ve siteniz arama motorlarında en üst sıralarda yerini alıyor.

Google'da üst sıralarda çıkmak şansa bağlı bir durum değildir. Düzenli, kuralına uygun ve istikrarlı bir şekilde SEO yapan siteleri Google er ya da geç ödüllendirir.

SEO Amacı Nedir?

SEO'nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

SEO İçin Yapılması Gerekenler

Rakip Analizi

Mevcut durum analizi ile birlikte sektörel rakiplerinize yönelik detaylı analizler yapılarak elde edilen sonuçlarla birlikte web sitenize özel kapsamlı bir SEO stratejisi oluşturulur.

Site-İçi (On-Page) SEO

Sayfa bazlı seo yani site içi çalışmalarıdır. Bir web sitesinin tasarımını, kodlama yapısını, link, resim gibi ögelerin kullanım şekillerini esas alan seo bölümüdür.

Site-Dışı (Off-Page) SEO

Site dışı seo çalışmalarıdır. Harici kaynaklı alınan link, sosyal medya kullanımı gibi site dışında yapılan her türlü tanıtım ve paylaşım çalışmalarını kapsar.

Özgün İçerik Stratejisi

Web sitenizin üst sıralarda yer alması gereken anahtar kelimelerinizi belirlenerek, bu anahtar kelimelere yönelik özgün içerik stratejileri oluşturularak mevcut içerikleriniz bu doğrultuda güçlendirilir ve gerekli yeni içerikler hazırlanır.

Periyodik Takipler ve Raporlama

Gerçekleştirilen bütün çalışmalar periyodik olarak farklı SEO araçları üzerinden takip edilerek, detaylı veriler ile kaydedilen ilerlemeler bütün şeffaflığıyla sizlere raporlanır.

SEO Hizmetleri

Site Analizi

  • Google index sayısı
  • Google görsel index sayısı
  • Alexa Dünya sırası
  • Alexa Türkiye sıralaması
  • Alexa backlink sayısı

Seo Analizi

  • Seo puanı
  • Sayfa açılış hızı
  • İç link Sayısı
  • Dış link sayısı
  • Alan adı yaşı

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum