Hakkımızda

YKM BİLİŞİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

YKM Bilişim 2017 yılında İzmir'de kurulmuş olan, kurumsal firmalara yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır

Hedefimiz müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yaparak firmamızı bir adım daha yükselterek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar da bulunarak, etik ilkeler ile bütünleşerek kaliteli hizmetler ortaya çıkartmaktır.

Firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen; ekibimiz de alanında deneyimli, profesyonel ve yenilikçiliği kendine ilke edinmiş isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel web site trendlerini takip ederek, bazen de tasarım ekibimiz ile yeni trendler belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli, verimli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.

Müşterilerimizin memnun olduğunu görmek bizi mutlu ve motive edici bir sonuçtur. Bizimle çalışan her bir firmanın web sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edindik. Web tasarımı firmaların alanların da reklam yapmalarında ki en iyi araçtır! Sizlere web tasarımlarını en kaliteli şekilde sunmak için buradayız!