Grafik Tasarım

Grafik Tasarım İzmir

Yaratıcılığın ve hayal gücünün, teknoloji ile kesiştiği nokta. Firmanızı doğru bir şekilde tanıtmak için çözüm ortağınız olalım. Firmanızı doğru bir şekilde tanıtmak için birlikte çalışalım. Tasarım deneyimi yüksek ve yaratıcı ekibimiz ile firmanızı tanıtmak için akılda kalıcı çalışmalar yapıyoruz. Profesyonel ekimiz sizi markalaştırmak için Hizmetinizde. Tasarımı size özgün ve firmanızı temsil eden renklerinizle, basılı kataloglarınız, kartvizitleriniz ile uyumlu şekilde tasarlanmış. kurumsallığı yansıtalım.

Grafik Tasarım konusunda; logo tasarımı, Amblem tasarımı, kurumsal kimlik, dergi tasarımı, dijital katalog, fuar stand tasarımları, poster, afiş tasarımlarınızı markanızın hikayesini konumlayacak şekilde tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı doğru metinler ile müşterilerinize tanımlayalım.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları

YKM Bilişim firmanızın kimliğini ve değerlerini yansıtacak kurumsal kimlik tasarlama hizmeti vermektedir.

Firmanızın veya kurumunuzun Kurumsal Kimliği sadece logo tasarımından ibaret değildir. Logo markanızın, kuruluşunuzun dış yüzüdür ve algıda temsiliyet anlamında çok önemli bir yere sahiptir. Ancak logonuzun kurumsal kimlik tanıtım argümanlarıyla birlikte kullanımı ile markanız işlevsel hale gelir.

Afiş, Poster, Katalog, Broşür, Dergi Tasarımları

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım ya da ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini, fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını ve matbaa baskısını en uygun maliyetlerle gerçekleştirebiliriz.

İşletmenizin tanıtımı katalog, broşür, insert, flyer, kitapçık, faaliyet raporu, CD kitapçığı, ambalaj tasarımı, ambalaj, ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, billboard, afiş, poster, fuar panoları, rollup, araç giydirme, periyodik yayınlar, dergi reklam, ilan tasarımları vb. tasarımlarınızı en yeni fikirlerle hazırlıyoruz. Hazırladığımız tasarımlarda kalite ve güven hissinin verilmesi birinci amacımızdır.

Dijital Pazarlama Materyalleri Tasarımları

Google üzerinden oluşturduğumuz görüntülü reklamlarınız için Adwords Banner Set tasarımlarınızı kaliteli ve hızlı şekilde hazırlayarak sizlere teslim ediyoruz. Hazırlayacağımız reklam kampanyalarında ihtiyaç duyduğunuz ölçülerdeki banner setlerinin ölçüleri için bize mesaj göndererek özel teklif isteyebilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımları

Reklam sektörü artık dijitalleşiyor. Sizlerde sosyal medya hesaplarınızda reklamlarınızı herkese duyurabilirsiniz. Profesyonel çözümler artık sorun değil!

Sosyal medya hesaplarınızın tasarımından metinlerine kadar her detayı ile özenle ilgilenip, doğru mesajları doğru kitleye vermenize yardımcı olabiliriz.

Katalog tasarımı,broşür tasarımı,tanıtım aracı,katalog dizaynı,broşür dizaynı,profesyonel katalog tasarımı

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum