Google Harita Kaydı

Google Harita Kaydı

Google'daki işletme kaydınızla yeni müşterilerin dikkatini çekin

İşletme kaydınız insanların size ulaşmasında kolaylık sağlar, insanlar işletmenizi Google Arama veya Haritalar'da aradıklarında karşılarına çıkar. YKM Bilişim, işletme kaydınızı oluşturmanız ve güncellemeniz için kolaylık sağlar. Böylece dikkatleri üzerinize çeker ve müşteri kazanırsınız.

Faydalı bilgiler paylaşarak müşteri kazanın

Kullanıcılar işletmenizi aradığında gösterilen bilgileri siz belirleyin. YKM Bilişim; telefon, tablet veya bilgisayarınızdan işletme kaydınızı güncellemek, web sitesi oluşturmak ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için gereken araçları size sunar.

Düzenli güncellemeler yaparak müşterilerin tekrar gelmesini sağlayalım

Kullanıcıları işletmenize uğramaya teşvik edelim. Ne zaman, ne gibi etkinlikler olduğunu bilmeleri için en yeni haberlerinizi ve özel tekliflerinizi paylaşalım.

Google Harita Kayıt

Google Haritalara kaydınızla birlikte kullanıcılar mobil cihazlarından işletmenize rahatlıkla telefon edebilir, web sitenizi ziyaret edebilir, işletmenizin konumuna ulaşabilir, rahatlıkla yol tarifi alabilir. Bütün bu kolaylıklar sayesinde daha çok kullanıcı ile etkileşime geçerek dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

  • Potansiyel yeni müşterileriniz olur
  • Akıllı telefonlar sayesinde kolay bulunabilme
  • Adres tarifi yapmanıza gerek kalmaz
  • İşletmenize en yakın müşterilere erişim imkanı
  • Tüm navigasyon cihazlarına kayıt imkanı

google harita kayıt, işletme kaydı, google maps, izmir harita kayıt

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum