Çağrı Merkezi Yazılım Çözümleri

YKM CRM Çağrı Merkezi Otomatiik Arama Yazılımı

Çağrı Merkezleri İçin CRM Yazılımı ve Otomatik Arama Sistemi mi lazım? Tüm İhtiyaçlarınız, Her yerden Ulaşabileceğiniz YKM CRM Dijital Platformunda.

YKM CRM Akıllı Arama Sistemi ile vakit ve veri kaybı yaşamadan işletmenizin ve personellerinizin verimliliğini arttırın.Kısa sürede, daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayan Otomatik Arama Sistemi ile bir adım önde olacaksınız.

Hızlı ve Esnek Kullanım...

Basit ve değiştirilebilir modülleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan bir CRM deneyimi... YKM CRM Çağrı Merkezi Otomatik Arama Yazılımları, Crm altyapısında firmanızın işleyişi konusunda tüm hitiyaçlatınıza karşılayabilecek yapı ve esnekliğe sahip.

Çalışmakta olduğunuz tüm projeleri tek crm altında çalışma imkanı sunar. Projenize özgü müşteri kayıt alanları, müşteri durumları, satış durumları ve projenize özel personel kayıtları ile özgün proje yönetimi yapmak YKM CRM ile mümkün.

Fazla Kişiye Ulaşım...

Otomatik Arama sayesinde, personel kayıplarının önüne geçin daha fazla kişiye ulaşın. Outbound projelerinizde, kampanya arama hızı ayarlarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilir, data ve personel durumunuza göre aramalarınızı ayarlayabilirsiniz. Böylelikle personelin çağrı geçişlerinde yaşadığınız arama kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Çağrıda olan tüm çalışanlarınızı anlık izlemek ve dinlemek için yazılmış olan bir özelliktir. Personelizin hangi müşteri numarası ile ne kadar süre konuştuğunu veya konuşma sırasında "DİNLEME" ve "FISILDAMA" özelliği ile personelinize destek olma imkanı sunar.

Ayrıca Program Kurulumuna Son...

Dahili WebPhone İle Ayrıca Program Kurulumu İçin Uğraşmayın. YKC CRM Otomatik Arama Yazılımı, içerisine tanımlı dahili webphone sayesinde, ek program kurulumu olmadan tüm cihazlardan tarayıcı üzerinden arama gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Çoklu IVR ile Kolay Satış...

Ykm IVR Sistemi ile ister agent önüne çağrı düşürün isterseniz arama listeleri oluşturun.

crm ve otomatik arama yazılımı

Otomatik Arama ve CRM Yazılım Teknolojilerimiz

Güncel teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Web sitenizi barındırmış olduğumuz sunucularımız ve alt yapımızı en güncel sürümlerde çalıştırmaktayız. Güncel olmasının en büyük faydası hızlı olması ve tüm saldıra karşı koymasıdır.

Dinamik web sitesi imkanı sunabilmek için veri tabanı programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Yönetim paneli üzerinden tüm içerikleri değiştirebilirsiniz.

Kullanılan modern web teknolojileri sayesinde web siteniz estetik, modern bir yapıya sahip olur. Müşterilerinize vermiş olduğunuz hizmet alanına göre tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Framework MVC yapılarını kullanarak bir çok gelişmiş özelliği içinde barındıran hazır bir çalışma alanıdır. Sizin için belirli fonksiyonları önceden hazırlamış ve size mvc yapısını kurarak projenizi kodlayacak bir tezgah sunmaktadır.

Asterisk Altyapısı ile Güçlü ve Hızlı Sanal Santral sayesinde Sorunsuz bir kullanım sunan YKM CRM Çağrı Merkezi Otomatik Arama Yazılımı, asterisk tabanının izin verdiği son teknolejileri sizlere sunuyor.

Neden YKM CRM & Otomatik Arama Yazılımı?

  • Pc veya Mobil Her Plaformdan ve Her Yerden Kolay Kullanım.
  • Anlaşılır Tasarım.
  • 7/24 Teknik Destek.
  • Daha Ucuz Maliyet, Daha Çok Verim ve Kazanç.
  • İşletmeniz İçin Gerekli Olan Her Türlü İhtiyaca Karşılık Verme.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Tasarım

 mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz !

Bilgi Almak İstiyorum